Anasayfa

2022 YKS-LGS Yatılı Soru Çözüm Kampı

2022 YKS-LGS için Urla, Sağlık Bakanlığı Eğitim ve Dinlenme Tesisleri'nde gerçekleştirilecek olan Yatılı Soru Çözüm Kampı Ön Başvurusu

Radikal Eğitim Kurumları ve Radikal Okulları 2022 Bursluluk Sınavı

 

Eğitim kulvarında 20 yılı güçlü bir şekilde geride bırakan Radikal Eğitim Kurumları, 2022 YKS-LGS adaylarını sınav öncesinde yoğun bir soru çözüm kampında buluşturuyor.
5 Gün 4 Gece gerçekleştirilecek olan yatılı soru çözüm kampımızda 5000 soru çözümü gerçekleştirilecek olup 40 saat konu anlatımı ve 16 saat soru çözümüne yer verilecektir.

Başvuru yapan adaylar hazır bulunuşluk sınavına alınarak belirli bir puan barajının üstüne çıktıkları taktirde katılım hakkı kazanabilmektedirler.

Hazır bulunuşluk sınavımız 7 Mayıs 2022 günü saat 18:30'da Montrö VIP şubemizde form gönderip ön başvurusunu yapan adaylar için uygulanacaktır. Daha fazla bilgi ve iletişim için 0 (542) 130 08 31 numaralı telefona ulaşılabilir.

2022 YKS-LGS Yatılı Kamp İçeriği


Radikal Eğitim Kurumları 2022 YKS-LGS Urla Yatılı Soru Çözüm Kampı

Bu form ile gönderdiğiniz kişisel bilgilerin, Radikal Eğitim Kurumları, şubeleri, şirket ortakları, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumlar tarafından 3. kişilerle paylaşılmadan ticari faaliyetlerine, tüm mal ve/veya hizmetlere ilişkin olarak pazarlama, tanıtım, kampanya, reklam, değişiklik, iletişim çalışmaları amacıyla kullanmasını, saklanmasını ve aynı amaçla tarafıma e-posta, kısa mesaj (SMS) vs. elektronik haberleşme vasıtalarıyla iletiler gönderilmesini kabul edersiniz.

Yenile