Anasayfa

2023 YKS-LGS Yatılı Soru Çözüm Kampı

2023 YKS-LGS için Urla, Sağlık Bakanlığı Eğitim ve Dinlenme Tesisleri'nde gerçekleştirilecek olan Yatılı Soru Çözüm Kampı Ön Başvurusu

Radikal Eğitim Kurumları

 

Eğitim kulvarında 20’den fazla yılı güçlü bir şekilde geride bırakan Radikal Eğitim Kurumları, 2023 YKS-LGS adaylarını sınav öncesinde yoğun bir soru çözüm kampında buluşturuyor. 4 gece 5 gün gerçekleştirilecek olan yatılı soru çözüm kampımızda 5000 soru çözümü gerçekleştirilecek olup 40 saat konu anlatımı ve 16 saat soru çözümüne yer verilecektir.

Başvuru yapan adaylar hazır bulunuşluk sınavına alınarak belirli bir puan barajının üstüne çıktıkları taktirde katılım hakkı kazanabilmektedirler.

YKS kampımız 16-20 Ocak 2023 tarihleri arasında ve LGS kampımız 30 Ocak-03 Şubat 2023 tarihleri arasında Urla Karantina Adası Sağlık Bakanlığı Dinlenme Tesislerinde gerçekleştirilecektir. Kamp katılımı için başvuru formunun gönderilmesi gerekmektedir. Daha fazla bilgi ve iletişim için 0 (539) 412 95 65 numaralı telefona ulaşılabilir.


Radikal Eğitim Kurumları 2023 YKS-LGS Urla Yatılı Soru Çözüm Kampı

Bu form ile gönderdiğiniz kişisel bilgilerin, Radikal Eğitim Kurumları, şubeleri, şirket ortakları, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumlar tarafından 3. kişilerle paylaşılmadan ticari faaliyetlerine, tüm mal ve/veya hizmetlere ilişkin olarak pazarlama, tanıtım, kampanya, reklam, değişiklik, iletişim çalışmaları amacıyla kullanmasını, saklanmasını ve aynı amaçla tarafıma e-posta, kısa mesaj (SMS) vs. elektronik haberleşme vasıtalarıyla iletiler gönderilmesini kabul edersiniz.